Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Drukarnia online – oszczędność czasu i pieniędzy

08-08-2019

 

Coraz więcej firm i przedsiębiorstw, a także osób prywatnych decyduje się na skorzystanie z usług drukarni online. Drukarnie internetowe to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury.

Drukarnie internetowe ? zalety
Zamówienie w drukarni internetowej możemy złożyć o dowolnej porze ? w końcu takie drukarnie są czynne 24h na dobę. Co więcej, nie jesteśmy w żaden sposób  ograniczeni przestrzennie i skorzystać możemy z oferty drukarni w dowolnym miejscu na terenie Polski, a nawet poza jej granicami.

Wszystko to sprawia, że drukarnie internetowe wygrywają z tradycyjnymi zakładami poligraficznymi

Dlaczego warto skorzystać z oferty Copy General?
Copy General to drukarnia internetowa w Warszawie, która działa na rynku od lat ? zespół tworzący drukarnię może pochwalić się specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę właśnie z Copy General, powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich.

Bogata oferta – drukarnia oferuje druk materiałów na wielu podłożach ? papierach o różnej gramaturze a także na folii czy tkaninach, na przykład na płótnie czy druk techniczny. Wśród licznych propozycji wymienić możemy:

   - ulotki jedno i dwustronne, standardowe i składane
   - dyplomy, certyfikaty, świadectwa
   - fotoksiążki i zdjęcia
   - kalendarze
   - kartki okolicznościowe
   - plakaty
   - prace dyplomowe
   - wizytówki
   - teczki reklamowe

Ponadto, firma zajmuje się też przygotowywaniem pieczątek, banerów reklamowych, magnesów reklamowych, smyczy.

To nie koniec oferty omawianej drukarni ? Copy General zajmuje się również przygotowywaniem projektów graficznych, laminowaniem czy foliowaniem.

Programy partnerskie i rabaty agencyjne i promocje
Omawiane e-drukarnia przygotowała atrakcyjną ofertę dla studentów, biznesmenów, firm i przedsiębiorstw. Często organizuje promocje, a dla klientów, którzy zdecydują się na stałą współpracę specjalne programy.

Szybkie zamawianie
Proces zamówienia jest skrócony do minimum, wystarczy tylko wybrać artykuły i umieścić je w koszyku. Możliwe jest zamówienie bez konieczności logowania. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można skorzystać z pomocy doradcy. Klienci mają do wyboru różne opcje płatności.
Szybka realizacja zamówienia

Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów zespół przystępuje do realizacji zamówienia, zazwyczaj materiały gotowe są w 24h lub w ciągu 3 dni roboczych. Zaraz po przygotowaniu materiały wysyłane są pod wskazany adres.

Podsumowanie
Drukarnie online są coraz bardziej popularne - brak ograniczeń terytorialnych, możliwość dokonania zamówienia za pomocą kilku kliknięć i bez potrzeby wychodzenia z domu to bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Wszystkim zainteresowanym, którzy szukają porządnej drukarni internetowej polecamy Copy General w Warszawie.

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018